Omlazení pleti vyhlazením mimických vrásek použitím kyseliny hyaluronové

19.04.2016 19:22

Preparáty na bázi 100% kyseliny hyaluronové jsou vysoce biokompatibilní a jsou pomalu absorbovány. Lze je vstřikovat do celé oblasti obličeje, dekoltu, krku a rukou. Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, jejíž funkcí je zachovat úroveň hydratace pokožky a zvyšovat tonus pleti. Má silné hydratační schopnosti,které pokožka s přibývajícím věkem postupně ztrácí. V důsledku toho se pleť stává sušší a křehčí a začínají se objevovat první vrásky. V tkáni se postupně objevují propadliny a rysy obličeje poklesávají. Tento nedostatek kyseliny hyaluronové lze efektivně zmírnit vstříknutím přípravků. 

Trojitý účinek:

1. Okamžitý vyplňující účinek
Kyselina hyaluronová se vstřikuje přímo do vrásek: takto vytvořený objem napne a okamžitě vyplní rýhy. Ihned po první injekci se vrásky výrazně a viditelně zmenší. 

2. Liftingový účinek
Kyselina hyaluronová se vstřikuje přímo do oblasti,kde je tkáň pokleslá, a tím dochází k okamžitému vypínacímu efektu se zvýšením objemu. Díky tomuto liftingovému efektu nabízejí výplně skutečnou alternativu k zákrokům plastické chirurgie v případech, kdy ještě pokles napětí pokožky není příliš výrazný, tím, že obnoví obličejové kontury. Z tohoto důvodu je důležité zahájit terapii co možná nejdříve.

3. Hydratační účinek
Tím, že je preparát vstřikován do škáry rehydratuje pleťovou tkáň do hloubky.
Celková cena vždy závisí na množství a charakteru použitého materiálu.

Výplně vrásek kolem úst, v oblasti čela, výplně rtů : 1 ampule od 4300 Kč
mezoterapie tváře, čelo, dekolt: 1 ampule od 2800 Kč dle materiálu

Výhody:
1. Přirozené a okamžité výsledky
2. Optimální bezpečnost
3. Dlouhotrvající účinek, který se v průběhu doby zlepšuje - v závislosti na vašem věku a struktuře vašeho obličeje bude nezbytné 1 až 3 úvodní sezení, aby bylo dosaženo požadovaného účinku, který je zřejmý ihned po prvním ošetření.

Výplň rtů kyselinou hyaluronovou

před

po

Výplň nasolabiálních rýh kyselinou hyaluronovou

před

po

Kontakt

MUDr. Martina Krejčířová Tyršova 8
679 61 Letovice
777 874 051